خانه > اخبار و رویدادها > جایزه امیرحسین فردی، اهدا شد
جایزه امیرحسین فردی، اهدا شد

جایزه امیرحسین فردی، اهدا شد

مراسم اهدای جایزه هفتمین دوره جشنواره داستان انقلاب که به احترام موسس آن به نام جایزه امیرحسین فردی انتخاب گردیده بود، عصر یکشنبه ۱۷ اسفندماه برگزار گردید و نفرات بر‌تر و تقدیری در بخش‌های داستان کوتاه و رمان بزرگسال و کودک و نوجوان معرفی و از آن‌ها تقدیر به عمل آمد.

۲۲-۲۸-۲۴

نفرات بر‌تر جشنواره به ترتیب به شرح ذیل است:

بخش داستان کوتاه نوجوان:
رفیع افتخار با اثر «رضا بدلی» از استان تهران حائز رتبه تقدیری اول این بخش شناخته شد و با اهدای ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی و لوح تقدیر از وی تقدیر شد.
اثر «شاه پریون» نوشته رقیه سادات صفوی از استان تهران رتبه تقدیری دوم را کسب کرد و با اهدای ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی و لوح تقدیر از وی تقدیر شد.
زینب امامی با اثر «هنوز بی‌قرار نگاهت هستم» از استان قم حائز رتبه تقدیری سوم شناخته شد و موفق یه دریافت ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی و لوح تقدیر شد.
بخش داستان کوتاه بزرگسال:
هیأت داوران در این بخش هیچ اثری را شایسته رتبه بر‌تر ندانست و تنها ۳ اثر را شایسته تقدیر دانست.
معصومه حسینی با اثر «خوشگل موشرابی» از استان تهران، احسان غدیری با اثر «هاربان» از استان خراسان رضوی و اثر «اسد» از محمد سعید احمدزاده از استان فارس تقدیری‌های این بخش شناخته شدند و با اهدای ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی و لوح تقدیر از آن‌ها تجلیل شد.
بخش رمان نوجوان:
فاطمه نفری با اثر «زمستان بی‌شازده» از استان قم حائز رتبه سوم شناخته شد و موفق به دریافت لوح تقدیر و جایزه نقدی ۳۰ میلیون ریال شد.
رتبه دوم این بخش توسط مهدی کرد فیروز جایی با اثر «به هم رسیدن در میانی» از استان قم کسب شد و با اهدای ۴۰ میلیون ریال جایزه نقدی و لوح تقدیر از وی تقدیر شد.
سجاد خالقی با اثر «ظلمت سفید» از استان چهار محال بختیاری حائز رتبه اول شناخته شد و با اهدای ۵۰ میلیون ریال جازه نقدی و لوح افتخار از وی تقدیر به عمل آمد.
بخش رمان بزرگسال:
محمد رودگر با اثر «دخیل هفتم» از استان قم رتبه سوم را کسب کرد و و با اهدای ۵۰ میلیون ریال جایزه نقدی، و لوح تقدیراز وی تجلیل شد.
میثم امیری بشلی با اثر «انگ تی لم» از استان تهران حائز رتبه دوم شناخته شد و با اهدای ۷۰ میلیون ریال جایزه نقدی و لوح تقدیر از وی تقدیر به عمل آمد.
هیأت داوران در این بخش هیچ اثری را شایسته رتبه اول ندانست.
یادآور می‌شود؛ داوری آثار بخش رمان و داستان کوتاه بزرگسال توسط محسن پرویز، احمد دهقان و محمد ناصری و در بخش رمان و داستان کوتاه نوجوان کار داوری آثار توسط خسرو بابا خانی، عزت الله الوندی و علی اصغر عزتی پاک انجام شد.

۲۰۱۵۰۳۰۸۱۸۲۶۵۵-MO3N8359

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>